Automobilių pervežimas. Kitos technikos transportavimas

Greitai, kokybiškai ir patikimai pervežame transporto priemones. Transporto priemonės gali būti ir negabaritinių didelių išmatavimų. Jūsų pageidavimu transportuojamas gali būti dviratis, motoroleris, "britva", "čioperis", įvairūs lengvieji automobiliai, mikroautobusai, visureigiai, sportiniai automobiliai, sunkvežimiai, priekabos, puspriekabės, žemės ūkio kombainiai, traktoriai kurių masė gali siekti net 60 tonų. Beje transportuojame mobilius namus. Mobilių namų plotis gali siekti 3,7 metro, o ilgis net 12 metrų. Transportuojame ir kitus statinius tokius kaip pirtys, prekybos nameliai, šiltnamius. Galimybė naudotis 25 tonų automobiliniu kranu.

Techninė pagalba kelyje

Prakiuro padanga, sugedo generatorius ar šiaip "sugedo mašina" :), o Jūs gal kažkur prie Rietavo?… Be to jau 1 val. nakties...
Skambinkite mums!
Mes dirbame Jums 7 dienas per savaitę 24 valandas per parą. Tad nesijaudinkite pagalbą kelyje galėsite užsisakyti bei gauti visada.
Techninė pagalba kelyje motociklams.
Techninė pagalba kelyje keturračiams.
Techninė pagalba kelyje lengviesiems automobiliams.
Techninė pagalba kelyje visureigiams, džipams.
Techninė pagalba kelyje mikroautobusams.
Techninė pagalba kelyje traktoriams.
Techninė pagalba kelyje minikrautuvams, bobkat'ams.
Techninė pagalba kelyje autobusams.
Techninė pagalba kelyje sunkvežimiams.

Padauginai, o automobilio nenori palikti?

Turbūt teko važiuoti į kokį nors pobūvį, šventę ar draugų susiėjimą savo automobiliu? O Lietuvoje juk įprasta, kad gera šventė be 0.4 promilės retai baigiasi :D Taigi, jei prireiktų neišsiblaivius grižti namo… Skambinkite mums! Mes saugiai pristatysime ir Jus, ir Jūsų keturratį žirgą namo.
© AUTOSOS 2007