D.U.K.

Aš turiu Citroen Xm '96m. Sugedusi ta super ypatinga jo pakaba. Ir automobilis visiškai guli ant dugno. Ar galėtumėte jį nugabent iki serviso?
Taip, galėtume. Tik jei jis kaip Jūs sakote "visiškai guli ant dugno" gali šiek tiek apsibraižyt dugnas. Nors kiek teko tokius gabent, tai problemų nebuvo.

Niekaip nesuprantu paslaugos dėl tų pagėrimų. Gal galit smulkiau papasakot? Ir kokios šios paslaugos kainos?
Tai nauja mūsų paslauga. Galiu pateikti pavyzdį: Jūs gyvenate Vilniuje. Draugai kviečia Jus į šventę, kuri organizuojama Trakų rajone. Svarstote sutikti ar ne, nes rytoj ryte turite išskristi lėktuvu. Nusprendžiate važiuoti automobiliu. Taip atsitinka, kad ten būnant šiek tiek padauginate ir bijote, kad policija gali nubaust. O mašinos nežinomoj vietoj palikti nesinori. Tai tada skambinkite 86-86-86-033 ir mes parvešim Jus ir Jūsų automobilį namo. Kaina nesiskiria nuo įprasto automobilių gabenimo.

Neseniai turėjau tokį nemalonų įvykį. Kelyje sprogo ratas. Turėjau atsarginį, bet deja neturėjau nei rakto nei "donkrato". Ar padėtumėte ištikus tokiai bėdai?
Taip. Mūsų automobiliai aprūpinti raktų rinkiniais, turi elekrines pompas, bei keltuvus.

Grįžtant iš Prancūzijos sugedo automobilis. Nenorėjau jo palikti ten tvarkyti, tačiau neradau firmos kuri galėtų padėti.
Ir šiuo atveju padėtume. Nors Jums pigiau būtų rasti įmonę, kuri veža automobilius ne po vieną. Tačiau dažnai klientai nenori taikytis prie jų vežimo laiko, tada renkasi mus, nes mes kiekvieno kliento prašymą atliekame individualiai jo pageidaujamu laiku.

Nusipirkau Vokietijoje automobilį. Ar atvežtumėte jį į Lietuvą?
Taip. Atliekame paslaugas visose Europos Sąjungos valstybėse.

Norėčiau nugabenti automobilį giminėms į Kaliningrado sritį. Ar atliktumėte šį užsakymą?
Ne. Į NVS šalis krovinių kol kas negabename.

Rašykite info@autosos.lt
Visada atsakysime į Jūsų klausimus.
© AUTOSOS 2007